wp

Hizmetlerimiz


Katalog Tasarımı

Katalog Tasarımı

Kurumsal müşterilerimizin hedef kitlelerine daha hızlı, doğrudan ve etkili bir şekilde ulaşabilmeleri aşamasında sunduğumuz en etkili tasarım hizmetlerimizden birisi de katalog tasarımı hizmetimizdir.

İncele
Kurumsal Kimlik

Kurumsal Kimlik

Dijital dünyada hedef kitle ile doğru bir etkileşimin sağlanabilmesinde kurumsal kimlik algısı son derece önemlidir. Özellikle de tanıtım ve pazarlama çalışmalarının projelendirilmesi aşamasında öncelikli olarak kurumsal kimlik kavramı üzerinde durulması gerekmektedir.

İncele
Logo Tasarımı

Logo Tasarımı

Kurumsal kimliğinizi dijital ortamda en iyi bir şekilde yansıtacak logonun belirlenmesi, profesyonel bir bakış açısı gerektirir. Sektörel faaliyetler, marka ve diğer önemli bileşenler dikkate alınarak, kurumsal kimliğinizi yansıtan en doğru tasarımın ortaya çıkarılması tamamen

İncele
 Sosyal Medya Yönetimi ve Reklam

Sosyal Medya Yönetimi ve Reklam

Firmanızın sosyal medya üzerindeki etkisini arttırmak ve sosyal medya hesaplarınızın takibi konusunda her zaman yanınızdayız. Siz işlerinizi geliştirmek için uğraşın, bizlerde sosyal medya üzerinden doğru kampanyalar ile sizlere katkı sağlayalım.

İncele
E-Ticaret

E-Ticaret

Kendi yazılımımız E-Ticaret sistemi sayesinde diğer programlara ve size özgü yazdığımız programlarla entegre edebiliyor sizin iş yükünüzü daha da hafifletiyoruz.

İncele
Web Yazılım

Web Yazılım

Firmanıza özel iş süreçlerini dijital ortama aktarmanız için size web tabanlı yazılım çözümleri sunuyoruz. Web tabanlı yazılımlar ile mobil ve sabit cihazlardan kolay erişim sağlayabilirsiniz.

İncele
Web Tasarım

Web Tasarım

Web sitelerini son teknoloji kullanarak tasarlıyoruz ve yaptığımız tüm web siteleri Arama Motoru dostu siteler kodluyoruz. Yalnızca web sitesinizi yapmakla kalmıyor planlama, takip ve analizini de sizlere sunuyoruz.

İncele
Grup Yapı
Arçelik Öksüzler
Hürcanlar Grup
Of'un Sesi
Karadeniz Cam Balkon Trabzon
Şehr-i Saray