wp

Fotoğraf Çekim Paketleri


Sizler için en uygun ve jenerik kalitesinde fotoğrafları çeker, sosyal medyada en etkili biçimde kullanılması için onları özgün ve firmanıza yakışır birer görsel haline getirir, firmanızın saygınlığının ve kazançlarınızın artmasında yardımcı oluruz.

F3

OFWEB® YEMEKCafe, Restoran gibi işletmelerin sunumlarını harika bir şekilde sosyal ortamda sergilemeleri için oldukça işlevsel ve etkili fotoğraflama paketidir.

3.000,00 TL
Tek Sefer

F2

OFWEB® KURUMSALMarka imajınızı yaratmak veya iyileştirmek için yapılacak olan kurumsal kimlik çalışmasında kullanılmak üzere yapılan fotoğraflama paketidir.

3.000,00 TL
Tek Sefer

F1

OFWEB® ÜRÜNÜrünlerinizin profesyonel olarak beyaz arka fonlu fotoğraflanarak katalog, web site gibi ortamlarda kullanıma hazır hale getirildiği pakettir.

3.000,00 TL
Tek Sefer


Paketlerimiz ihtiyaçlarınızı belirleyebilmek için hazırlanmıştır. Paketler arasında hizmet nitelik farkı kesinlikle yoktur. OFWEB® olarak kaliteyi önemsiyor ve tüm çalışmalarımızı bu doğrultuda yapıyoruz. Dilerseniz Teklif iste✈ formundan bize ulaşabilir ve ihtiyacınız olan dijital çalışmayı birlikte belirleyebiliriz.Grup Yapı
Arçelik Öksüzler
Hürcanlar Grup
Of'un Sesi
Karadeniz Cam Balkon Trabzon
Şehr-i Saray