wp

Kalite Politikası


Kalite Politikası

Koşulsuz müşteri dostu…

Uzun yıllar boyunca edindiğimiz tecrübe ile kalitemizden ve prensiplerimizden ödün vermeden hizmet vermekteyiz. Müşterilerimize hizmet verirken öncelikli olarak benimsediğimiz ana prensipleri aşağıda görebilirsiniz…

Modern

Son trendleri daima takip ediyor ve yenilikçi, farklı projeler için özenle çalışıyoruz. % 100 kurumsal kimliğinize uygun olarak tasarlanan web projesi ana sayfadan başlayan çalışma ile onay sürecine giriyoruz. En son oluşturulan iletişim sayfası dahil oluşturulan web projesinin tüm kısımları için onay alınmaktadır. Son derece modern ve aynı zamanda % 100 sizin istediğiniz gibi bir proje olması için çalışıyoruz. Tüm sektörleri çok iyi tanıyor ve ne istediğinizi çok iyi biliyoruz.

Hız

Projelerimizi günümüz teknolojisinin izin verdiği en üst hız sınırında oluşturuyoruz. Oluşturduğumuz projelerde daima en iyisi için özenle çalışmaktayız. Tüm rekabet koşulları içerisinde OFWEB® hosting maksimum kalite standartlarından hiçbir zaman ödün vermemiştir. Kurumsal hosting hizmeti veren firmalar içerisinde en iyi üç firmadan olduğumuzu söyleyebiliriz.

Kullanıcı Dostu

Kusursuz projeler için detaylar bizim için çok önemlidir. Projenin tüm detaylarını düşünen ekibimizin, sizin için oluşturduğu web tasarımı projeleri son derece kolay kullanımına sahiptir. Bu konuda yıllardır en ufak bir eleştiri dahi almadığımızı belirtmek isteriz. Özellikle sektörel bilgisini ön planda bulundurarak oluşturulan web tasarımı projeleri, gerek sektörel gerek genel kullanıcılar tarafından son derece kolay kullanılmaktadır. Oluşturulan web projelerin yayın hayatına başlaması ile alınan eleştiriler doğrultusunda yeniden düzenlenmesini taahhüt edebiliriz. Proje tamamlandıktan sonra da gerekli tüm düzenleme ve değişiklikler için de OFWEB® daima yanınızda.

Web tarayıcı uyumu

Web sitenizin kullanıcıların erişim sağladıkları web tarayıcılarına uyumluluk çok önemlidir. İnternet dünyasında en çok kullanılan Explorer 7, Explorer 8, Explorer 9, Google Chrome, Yandex Browser, Safari gibi web tarayıcıları % 100 uyumlu bir şekilde oluşturduğumuz web projelerinin hostingi OFWEB® sunucularında bulunduğu süre içerisinde, 1 yıl boyunca oluşabilecek tüm aksaklıkların tarafımızca ücretsiz olarak düzenlenir. Kullanıcılar hangi web tarayıcısından giriş yaparsa yapsın mükemmel uyum için her detaya özen gösteriyoruz.

Seo

Seo deyip geçmeyin! Seo her internet projesinin en çok ihtiyacı olan özelliktir. Kurumların ürün ve hizmetlerini satabilmeleri, hedef kitlelerine daha kolay ulaşabilmeleri için arama motorlarında bulunabilirlik özelliğinin son derece önemli olduğunun farkındayız. SEO konusunda ne denilirse denilsin OFWEB® olarak bir standart belirledik. OFWEB® web tasarımı projesinde SEO açısında var olan tüm teknik detaylar, müşterilerimiz için oluşturulan tüm web tasarım projelerine de eklemekteyiz. Ayrım yapmıyor, kendimize ne yapıyor veya yapabiliyorsak siz müşterilerimize de aynı kalite düzeyinde proje oluşturuyoruz.

Özel müşteri temsilcisi

Her müşterimiz bizim için özel ve önemlidir. Projelerin büyüklük kriterlerini gözetmeksizin OFWEB® ile çalışan tüm müşterilerimizin özel müşteri temsilcileri bulunmaktadır. En çok şikayet edilen konuların OFWEB®'de hiç konuşulmadığını söyleyebiliriz. Müşteri temsilcilerimizin uzun yıllardır bünyemizde bulunmasının rahatlığını ve verimliğini OFWEB® müşteri çok iyi bilmektedir. Sizi, hatta yetkili personelini tanıyan, sizin için gizlilik teşkil eden konulara hakim, sektörünüz ile ilgili genel bilgileri bilen, güncellemelerinizi aksatmadan yapılmasını sağlayan müşteri temsilcilerimiz, şirketimizin farklılığını ortaya koyan en önemli aile bireyleridir.


Grup Yapı
Arçelik Öksüzler
Hürcanlar Grup
Of'un Sesi
Karadeniz Cam Balkon Trabzon
Şehr-i Saray